loading
ارسال پیام
پارس کلاب
محیطی آرام برای اشتراک گذاری مطالب روزمره ، ثبت و مرور خاطرات تلخ و شیرین...
پارس کلاب پارس کلاب
در اخبار پارس کلاب . 2 سال

با سلام خدمت شما کاربران گرامی بخش پرسش های متداول لينک سایت به روز رسانی شد.
کاربرانی که از نحوه کار با بخشی از سایت مشکل دارند می توانند با مراجعه به این صفحه آموزش های مرتبط با آن بخش را مطالعه کنند.(این بخش در حال تکمیل و به روز رسانی می باشد.)
همچنین اگر در مورد بخشی از سایت سوال یا مشکلی دارید از طریق فرم تماس با ما لينک و یا نظرات همین پست به ما اطلاع دهید تا در سریع ترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود و یا آموزش مربوطه به بخش پرسش های متداول لينک اضافه گردد.

با تشکر از شما
تیم
بیشتر...

loading...
پارس کلاب پارس کلاب
در اخبار پارس کلاب . 2 سال

سلام
ببخشید به خاطر اختلال های این مدت سایت ، متاسفانه سرور سایت که در انگلیس بود دچار اختلال شد و تمام اطلاعات سایت حذف شد. حدود 2 هفته پیگیر بودم که بتونم اطلاعات رو ریکاوری کنم اما نشد.
یک بک‌آپ برای حدود 6 ماه پیش روی یک سرور دیگه داشتم که مجبور شدم از همون استفاده کنم.
سرور فعلی سایت روی دیتاسنتر های ایرانی هست ، یعنی در صورت قطع شد اینترنت بین المللی سایت همچنان برای کاربرای داخل ایران بالا خواهد اومد و همچنین ترافیک مصرفی نیم بها خواهد بود.با توجه به این که موقعیت سرور داخل ایران هست سرت بالا اومدن سایت به نسبت قبل نصف شده. سرور جدید دارای سیستم بک آپ روزانه هست و ان شا الله دیگه از این مشکلات نخواهیم داشت.
انتقال سایت و سرور جدید حدود 1 میلیون تومن برای من هزینه داشته اگر دوست داشتید برای حمایت از سایت به لینک زیر برید و هر مقدار که دوست داشتید و در توانتون بود از من حمایت کنید:
لينک
یا به بخش کاربران ویژه یا VIP برید
لينک
و حساب کاربری VIP بخرید.
بیشتر...

loading...