logo پارس کلاب
loading

بازی های تحت وب

محلی برای بحث و معرفی بازی های تحت وب مانند خان وارز و تراوین و ...
پیوستن به گروه
مشخصات گروه
نوع گروه گروه عمومی
تعداد کاربران 27 کاربر
تعداد پست ها 8 پست
شناسه گروه 7
فید آر اس اس
علی همتی بازی های تحت وب 7 سال

جدیدترین وبهترین بازی تحت وب

http://hemati16.minitroopers.com
رضا نعمتی بازی های تحت وب 7 سال

سلام یه بازی تحت وب که گرافیکی خیلی زیبایی دراه حتما یه بار تست کنین

http://nadirim.com
رضا نعمتی بازی های تحت وب 8 سال

شما با عضویت در این بازی کاملا فارسی امکان مدیریت یک تیم کامل را دارید و حتی می توانید برای تیم خود پزشک یا بدنساز استخدام کنید همچنین شما با کسب امتیازات و دریافت پول از اسپانسر ها می توانید مالک ورزشگاه های بزرگتر شوید .

http://myfc.ir/match/
رضا نعمتی بازی های تحت وب 8 سال

ایکاریم-صدای دریا، ساحل شنی سفید رنگ و خورشید! در جزیرۀ کوچکى در بخشی از درياى مديترانه، تمدن باستان شکل می گیرد. با سرپرستی تو دوره ای از ثروت و اکتشاف شروع می شود. به ایکاریم خوش آمدی.

http://ir.ikariam.com/
رضا نعمتی بازی های تحت وب 8 سال

جنگ های فضایی - داستان بازی ضمیمه شد

http://spacewars.ir/
spacewars.docx 16 کیلوبایت
رضا نعمتی بازی های تحت وب 8 سال

TRAVIAN یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین جهان است. به عنوان یک بازیکن در TRAVIAN شما قادر به ساخت امپراطوری خود، تربیت لشکری عظیم و جنگ به همراه متحدان خود می باشید. بازی کردن TRAVIAN کاملاً رایگان است و به هیچ دانلود و یا نرم افزاری برای بازی نیاز ندارید.

http://www.travian.ir
رضا نعمتی بازی های تحت وب 8 سال

جنگ حان ها یک بازی استراتژیک قرون وسطایی تحت مرورگر. این بازی یک بازی گروهی آنلاین نقش گزاری می باشد — شما نیاز به دانلود هیچ چیزی ندارید! نام نویسی تنها چند ثانیه زمان خواهد برد و شما سریعاً قادر به بازی خواهید بود در این بازی قرون وسطایی شما قادر خواهید بود نژاد خود را از بین 11 نژاد برتر انتخاب کنید، از استراتژی های چندگانه استفاده نمایید، و 16 یگان جنگی مختلف را اموزش دهید، 11 یگان ویژه ، ساختمان های مختلف، 13 مهارت و ویژگی های بسیار دیگر را تچربه نمایید. همه این ها اوقات سرگرم کننده خوبی را برای شما تضمین می کند، اما گاهی اوقات رقابت با هزاران بازیکن دیگر از یرتایر دنیا نفس شما را در سینه حبس خواهد کرد.
بیشتر...

http://khanwars.ir/?recruit=5H69144
. بازی های تحت وب 8 سال

نسخه جدید بازی GTA تایید شد.پاسخ همراه با اعلان تشکر از اين کاربر براي اين پست استدیو سازنده سری GTA یعنی Take Two بدون اعلام رسمی وجود GTA V رفت سراغ شخصیت اصلی بازی! J ames Pedeastonمردی فعال در عشق!که به تازگی از زندان اندونزیایی ازادشده شخصیت اصلی بازی است و بین 40تا 45 سال سن دارد(این شخص در دو نسخه قبلی بازی حضور داشته است ولی نه به عنوان شخصیت اصلی!) این فرد درنسخه San Andreasبرنامه رادیویی WCTR داشت که میتوانستید صدای او رابشنوید و در نسخه IV به علت مزاحمت برای یک بچه (تجاوز) دستگیر و به زندان اندونزیایی فرستاده شد. شخصیت های دیگری در کنار Pedeaston هستند از جمله Matthew و Jose و Samatha و Anthony . Matthewمرد جوان لیبرالیست که معتقد است توطئه های ساخته شده توسط جمهوری خاهانباعث ضعیف شدن امریکا شده است این مرد جوان بین 18 تا 25 سال سن دارد. Jose یک مرد سفید پوست و وحشت زده که فکر میکند فناوری های سمی برای بیابان(طبیعت) ضرر دارد.این مرد بین 30 تا 40 سال سن دارد.
بیشتر...

loading...