logo پارس کلاب
loading

بازی های تحت وب

محلی برای بحث و معرفی بازی های تحت وب مانند خان وارز و تراوین و ...
پیوستن به گروه
مشخصات گروه
نوع گروه گروه عمومی
تعداد کاربران 28 کاربر
تعداد پست ها 7 پست
شناسه گروه 7
فید آر اس اس
علی همتی بازی های تحت وب 7 سال

جدیدترین وبهترین بازی تحت وب

http://hemati16.minitroopers.com
رضا نعمتی بازی های تحت وب 8 سال

سلام یه بازی تحت وب که گرافیکی خیلی زیبایی دراه حتما یه بار تست کنین

http://nadirim.com
رضا نعمتی بازی های تحت وب 8 سال

شما با عضویت در این بازی کاملا فارسی امکان مدیریت یک تیم کامل را دارید و حتی می توانید برای تیم خود پزشک یا بدنساز استخدام کنید همچنین شما با کسب امتیازات و دریافت پول از اسپانسر ها می توانید مالک ورزشگاه های بزرگتر شوید .

http://myfc.ir/match/
رضا نعمتی بازی های تحت وب 8 سال

ایکاریم-صدای دریا، ساحل شنی سفید رنگ و خورشید! در جزیرۀ کوچکى در بخشی از درياى مديترانه، تمدن باستان شکل می گیرد. با سرپرستی تو دوره ای از ثروت و اکتشاف شروع می شود. به ایکاریم خوش آمدی.

http://ir.ikariam.com/
رضا نعمتی بازی های تحت وب 8 سال

جنگ های فضایی - داستان بازی ضمیمه شد

http://spacewars.ir/
spacewars.docx 16 کیلوبایت
رضا نعمتی بازی های تحت وب 8 سال

TRAVIAN یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین جهان است. به عنوان یک بازیکن در TRAVIAN شما قادر به ساخت امپراطوری خود، تربیت لشکری عظیم و جنگ به همراه متحدان خود می باشید. بازی کردن TRAVIAN کاملاً رایگان است و به هیچ دانلود و یا نرم افزاری برای بازی نیاز ندارید.

http://www.travian.ir
رضا نعمتی بازی های تحت وب 8 سال

جنگ حان ها یک بازی استراتژیک قرون وسطایی تحت مرورگر. این بازی یک بازی گروهی آنلاین نقش گزاری می باشد — شما نیاز به دانلود هیچ چیزی ندارید! نام نویسی تنها چند ثانیه زمان خواهد برد و شما سریعاً قادر به بازی خواهید بود در این بازی قرون وسطایی شما قادر خواهید بود نژاد خود را از بین 11 نژاد برتر انتخاب کنید، از استراتژی های چندگانه استفاده نمایید، و 16 یگان جنگی مختلف را اموزش دهید، 11 یگان ویژه ، ساختمان های مختلف، 13 مهارت و ویژگی های بسیار دیگر را تچربه نمایید. همه این ها اوقات سرگرم کننده خوبی را برای شما تضمین می کند، اما گاهی اوقات رقابت با هزاران بازیکن دیگر از یرتایر دنیا نفس شما را در سینه حبس خواهد کرد.
بیشتر...

http://khanwars.ir/?recruit=5H69144