logo پارس کلاب
loading
محمد رضا راد
مشخصات
بیشتر
محمد رضا راد محمد رضا راد 11 ماه

سیستم کنفرانس
در واقع سیستم کنفرانس یک پکیج از تجهیزات صوتی و تصویری می باشد که اصلا مختص برپایی کنفرانس و همایش ها است. برای راه اندازی و به عمل آوردن سیستم کنفرانس در تمامی بخش ها لازم است به انجام یک سری پایه ریزی با حداقل استاندارد ها می باشد.
فواید استفاده از این سیستم در سالن کنفرانس سبب می گردد تا کیفیت برگزاری جلسه و خشنودی سخنرانان و میهمانان تامین و تضمین گردد. و زمانی که جلسات در وقت هوشمند شوند ، هزینه و صد البته در مصرف انرژی از نیروی انسانی صرفه جویی می شود.
یکی از پیشرفته ترین این تجهیزات سیستم صوت و میکروفون اطاق کنفرانس و دیگر لوازم جانبی آن است و یکی دیگر سیستم تصویر مانند ویدئو کنفرانس و ویدئو پروژکتور و دیگر لوازم همراه آن است. و اینکه سالن کنفرانس که محل نصب واستارت این تجهیزات می باشد هم باید دارای تمامی استاندارد ها و امتیازات باشد.
شرکت آوا صدای پژواک مجری پروژه های تجهیز سالن های کنفرانس و همایش، از زیر ساخت تا نصب و راه اندازی دستگاه ها و تجهیزات بر اساس بایدهای طراحی سالن های همایش، می باشد.
سیستم کنفرانس از چند منظر قابل مقایسه و اندازه گیری می باشد . اینک
بیشتر...

http://asa-same.com/
محمد رضا راد محمد رضا راد 1 سال

نمایندگی نیکون

احداث نمایندگی نیکون در ایران به دو دهه ی پیش بر میگردد. زمانی که شرکت نیکون در توکیوی ژاپن تصمیم گرفت تا تعداد نمایندگی نیکون را در قاره ی کهن افزایش دهد. به همین خاطر یک نمایندگی فروش نیکون و یک نمایندگی خدمات پس از فروش دوربین نیکون در ایران ایجاد کرد، تا خریداران زمانی که از نمایندگی نیکون خرید می کنند، دیگر نگرانی از لحاظ خرابی و تعمیر دوربین نیکون خود نباشند. از دیگر دلایل شرکت نیکون برای ایجاد نمایندگی نیکون در ایران، گسترش اطلاع رسانی به مردم به سبب افزایش فروش دوربین نیکون در ایران بوده است، که پس از گذشت یک دهه، فروش در نمایندگی نیکون ۸۲/۳ برابر افزایش یافته است و دوربین نیکون امروزه از پرفروشترین برند های دوربین موجود در ایران است. ایجاد نمایندگی نیکون در ایران باعث جذب اعتماد مردم به نیکون شد و باعث محبوبیت دوربین نیکون در میان مردم ایران شده است، بطوریکه امروزه طبق آماره اعلام شده، بیش از ۷۰ درصد استاد های عکاسی و بیش از ۷۵ درصد عکاسان حرفه ای از دوربین نیکون استفاده می کنند. مهم ترین هدف نمایندگی نیکون از زمان افتتاح، ایجاد رضایت بیشتر خریداران دوربین نیکو
بیشتر...

http://nikon1.ir/
محمد رضا راد محمد رضا راد 1 سال

فروشگاه نمایندگی کانن

نمایندگی کانن در این بخش، بر فروش و عرضه‌ی دوربین کانن تمرکز دارد. در این بخش تمامی دوربین های کانن با ضمانت اصل و گارانتیِ اورجینال بودن به مشتریان عزیز عرضه می‌گردند. بعلاوه در صورت درخواست مشتری، کارشناسان تمامی اقدامات مورد نیاز جهت نصب و راه‌اندازی دوربین کانن را انجام داده و راهنمایی مورد نیاز را ارائه می‌نمایند.

برخی از راهکارها و مشاوره‌های ارائه شده توسط کارشناسان فروش کانن:

بهترین شیوه‌ی راه‌اندازی و کار با دوربین کانن

بهترین شیوه‌ی نگهداری و حفظ دوربین کانن

ارائه‌ی مشاوره در زمینه‌ی یک انتخاب بهتر و متناسب با شرایط مشتریان گرامی

ارائه‌ی مشاوره‌ و راهنمایی درباره‌ی نقاط قوت و ضعف هر محصول کانن

پاسخگویی به تمام پرسش‌ها و ابهامات مطرح شده از سوی مشتریان محترم

شفاف‌سازی در خصوص گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگی کانن

کادر فروش نمایندگی کانن با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما مشتریان عزیز خواهند بود و در صورت نیاز برورشورهایی را درباره‌ی هر کدام از دوربین های کانن در اختیار شما مشتریان عزیز قرار خواهند داد. از سویی دیگر مدیریتِ نمایند
بیشتر...

http://canon1.ir/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9...%86/
محمد رضا راد محمد رضا راد 1 سال

اهورا خودرو
شرکت اهورا خودرو لیان پیرامون اجرای اهداف خود در زمینه ی فروش انواع ماشین خارجی و اتومبیل های داخلی و گارانتی و خدمات پس از فروش خودرو آغاز به فعالیت نمود . از مزایای خرید از اهورا می توان به چندین مورد اشاره کرد که از جمله ی این موارد به طور خلاصه : اهورا تمامی اتومبیل های موجود در بازار چه خودرو داخلی و چه خودرو خارجی در تمامی رنگ ها ( سفارشی ) را دارا می باشد با شعار << تمامی برندها زیر یک سقف >> . خرید از اهورا خودرو بسیار سهل برای خریداران می باشد و از سفارش و بعد تکمیل مدارک ( بیمه , سند و ..) تا تحویل خودرو فقط در چند ساعت انجام می پذیرد . اهورا خودرو مطمئن در خرید : اهورا خودرو لیان دارای شعبه های متعدد در سطح شهر و تمامی شهرستان ها می باشد و به واسطه ی اخذ مجوزهای لازم در زمینه ی فروش خودرو از حوزه ی مربوطه ی مراجع کشوری برای خریداران قابل اعتماد و اطمینان می باشد . اهورا خودرو پرداخت را به سلیقه و توان مشتری واگذار کرده است . یعنی هم فروش نقدی و هم فروش اقساطی خودرو را با توجه به خواست خریداران انجام می دهد . تحویل فوری : اهورا خودرو از معدود شرکت هایی می باشد که
بیشتر...

http://ahoorakhodro.com/