logo پارس کلاب
loading
اولین نیوز
مشخصات
بیشتر
اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

آریل شارون مُرد
منابع بیمارستانی از مرگ آریل شارون نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی خبر دادند.

بولتن نیوز، رئیس بخش جراحی و اعصاب بیمارستان سوروکا در شهرک بئر السبع در سال 1948 و پزشک ویژه "آریل شارون" نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی از مرگ وی در ساعت هفده و سی دقیقه امروز (جمعه) خبر داد.


وی ضمن اعلام این خبر گفت: پس از وخامت حال "شارون" گروه ویژه پزشکی تمامی تلاش خود را برای بهبودی اوضاع اش به کار گرفتند اما با این وجود اقدامات پزشکی موفقیت آمیز نبود و وی مُرد.

گفتنی است "آریل شارون" از روز ۵ ژانویه سال ۲۰۰۶ به دلیل سکته مغزی سنگین در بیمارستان بستری شد و ادارهٔ کلیه امور نخست وزیری رژیم صهیونیستی را به "ایهود المرت" معاون نخست وزیر واگذار کرد.

" شارون" از آن زمان تاکنون در وضعیت شبه کما به سر می‌برد و از طریق سرم تغذیه می‌شد. هرچند پزشکان از او قطع امید کرده بودند و از خانواده اش خواسته‌اند تا او به طور طبیعی بمیرد اما خانواده وی همچنان خواستار انجام اقدام‌های لازم برای زنده ماندن و انتقالش به خانه شخصیش شده بودند.
بیشتر...

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

روحانی وابسته به جمهوری اسلامی است نه کسی که ما تصور می‌کردیم

«خیر آقای روحانی آن فرد میانه‌رویی که غرب می‌پسندد نیست. او وابسته به جمهوری اسلامی است.»
این تحلیل را وبسایت فرانسوی مدیا پارت منتشر کرد. مدیا پارت در تحلیل خود می‌نویسد: ماه گذشته حسن روحانی به عنوان رئیس‌جمهور ایران انتخاب شد. معنای سیاسی این رویداد چیست؟ روحانی کیست؟ برخی رسانه‌ها انتخاب او را به مانند روزنه امیدی تلقی کردند.
رسانه فرانسوی می‌افزاید: روحانی طی دهه‌ها یکی از مدیران جمهوری اسلامی محسوب می‌شده. او به مدت 15 سال دبیر شورای‌عالی امنیت ملی بوده است.

این تحلیل خاطرنشان می‌کند: حسن روحانی همواره خود را یکی از طرفداران رهبر انقلاب علی خامنه‌ای نامیده و در سال 1999، در زمان شورش‌های‌ خیابانی تهدید کرد که «عناصر فتنه‌گر» باید سرکوب شوند. اکنون نامیدن حسن روحانی به عنوان یک چهره اصلاح‌طلب و میانه‌رو قدری مبالغه‌آمیز و توهم‌گرایانه است.
بیشتر...

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

این زنگنه مگر همان زنگنه نیست؟!
آقای روحانی در آذرماه سال 81 و از جایگاه دبیر شورای عالی امنیت ملی با ارسال نامه‌ای خطاب به آقای خاتمی رئیس جمهور وقت به عملکرد بیژن زنگنه وزیر نفت کابینه اصلاحات به شدت اعتراض کرده و اقدام ایشان در انعقاد قرارداد نفتی «کرسنت» را بیرون از چارچوب قانون و از طریق «واسطه» دانسته و این قرارداد را دارای آثار منفی فراوان برای جمهوری اسلامی ایران دانسته بود و اکنون زمزمه نام بیژن زنگنه به عنوان گزینه احتمالی تصدی وزارت نفت با توجه به سوابق زنگنه که مورد اعتراض روحانی نیز بوده است، در میان صاحب‌نظران اقتصادی و سیاسی با تعجب آمیخته به تاسف روبرو شده است.
بنابر آخرین خبرها و احتمالاً به خاطر برخی فشارهای فزاینده به رئیس جمهور منتخب، احتمال معرفی زنگنه به عنوان وزیر نفت به مجلس افزایش یافته و این در حالی است که زنگنه دارای سوابق تخلفات بزرگ اقتصادی و سیاسی است. وی ضمن اینکه یکی از نقش‌آفرینان فتنه و آشوب سال 88 در مرکزیت ستاد موسوی بود، یکی از عوامل و متهمان اصلی امضای قرارداد خائنانه فروش گاز به امارات (شرکت کرسنت) است. این قرارداد 25 ساله به واس
بیشتر...

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

مسعود رجوی کجاست؟

این احتمال بسیار قوی است که رجوی این روزها را در آغوش اسرائیلی‌ها باشد چرا که امنیت او در حال حاضر تنها و تنها در این نقطه جعلی و حامیان غیر مشروع او، تامین می‌شود و او دیگر در هیچ کجای دنیا نمی‌تواند به راحتی نفس بکشد!

ایسنا،‌ محسن حدادی : او حالا باید هم پول خرج کند و آدم کرایه کند تا راهپیمایی روز قدس مردم در واشنگتن و برخی شهرهای اروپایی را به هم بریزند تا پاسخی باشد به همه الطاف خفیه و آشکار صهیونیست​ها.

مسعود رجوی که از دهه پنجاه رهبری مجاهدین را بر عهده داشت، بالغ بر یک سال است که تصویر و سخنرانی زنده‌ای در تلویزیون‌های وابسته به گروهش از خود نشان نداده است.

بعضی می‌گویند او در سنگرهای ضد اتمی داخل پادگان اشرف که با چندین ردیف خاکریز و سیم خاردار محصور شده مستقر است و نیروهای آمریکایی باقی مانده در داخل اشرف صرفا به منظور حفاظت از او حضور دارند. عده‌ای معتقدند که او همچون مابقی صدامی‌ها به اردن رفته و در کنار آنان در آنجا مستقر می‌باشد. تعدادی هم چنین ارزیابی می‌کنند که او به نقطه‌ای در اروپا یا هر جای دیگر نقل مکان کرده و کلا زیاد هم در امور سازمان مجاهد
بیشتر...

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

دعای روز بیست و پنجم ماه مبارک رمضان


اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِيهِ مُحِبّا لِأَوْلِيَائِكَ وَ مُعَادِيا لِأَعْدَائِكَ مُسْتَنّا بِسُنَّةِ خَاتَمِ أَنْبِيَائِكَ يَا عَاصِمَ قُلُوبِ النَّبِيِّينَ
«خدایا! در این روز مرا دوستدار دوستانت و دشمن دشمنانت و دنباله‌رو سنت پیامبرت قرار ده. ای پاسدار دل‌های پیامبران!»

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

روحانی تکلیف خود را با تندروها یکسره کرد
برخی از افراد هر رو سرمقاله می زنند و به منتخب مردم هشدار می دهند که از فلانی استفاده کن و از فلان شخص در کابینه استفاده نکن، انگار که روحانی خود ناآگاه به امور و افراد است و لازم است تا چنین اشخاصی تذکر دهند!

گروه سیاسی - منتخب ملت ایران که روز یکشنبه در برابر مقامات کشوری و بین المللی مراسم تحلیف به جای می آورد با رویکرد اعتدال به عرصه مدیرت کشور قدم برداشته است.

به گزارش بولتن نیوز، اقبال مردم به روحانی بدون شک متاثر از دو نکته بوده است.


نکته اول اینکه رویکرد اعتدال گرایانه روحانی و پرهیز ایشان از رفتارهای افراطی گونه است.
روحانی همواره بر مشی اعتدال گرایانه خود تاکید داشته و هیچگاه حاضر نشد در جریانات انتخاباتی خود را به حزب و گروهی برای کسب رای بچسباند که البته اگر این گونه می شد حتی اقبال ایشان در میان مردم کمتر از قبل هم می شد.

برخی افراد تلاش داشتند تا پس از انتخابات و پس از آنکه بی اقبالی مردم به خود را دیدند، رای ملت به روحانی را به نام خود مصادر کنند و حتی خود را مدعی و طلبکار دولت جدید به شمار می آوردند.


هنگامی که عارف از صحن
بیشتر...

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

آخرین وصیتهای امام علی(ع) چه بود؟
حضرت علی (ع) وصيت فرمود: "شما را به پرهيزکاری سفارش مي کنم و به اينکه کارهای خود را منظم کنيد و اينکه همواره در فکر اصلاح بين مسلمانان باشيد. يتيمان را فراموش نکنيد، حقوق همسايگان را مراعات کنيد. قرآن را برنامه عملی خود قرار دهيد. نماز را بسيار گرامی بداريد که ستون دين شماست."

باشگاه خبرنگاران : adeasd.jpg - 8.69 Kbحضرت علی (ع) وصيت فرمود: "شما را به پرهيزکاری سفارش مي کنم و به اينکه کارهای خود را منظم کنيد و اينکه همواره در فکر اصلاح بين مسلمانان باشيد. يتيمان را فراموش نکنيد، حقوق همسايگان را مراعات کنيد. قرآن را برنامه عملی خود قرار دهيد. نماز را بسيار گرامی بداريد که ستون دين شماست."

ولادت

امام علی(ع) نخستين فرزند خانواده هاشمی است که پدر و مادر او هر دو فرزند هاشم‌اند.پدرش ابوطالب فرزند عبدالمطلب فرزند هاشم بن عبدالمناف است و مادر او فاطمه دختر اسد فرزند هاشم بن عبدالمناف مي باشد. خاندان هاشمی از لحاظ اخلاق و صفات عاليه انسانی در قبيله قريش و اين طايفه در طوايف عرب زبانزد خاص و عام بوده است. فتوت، مروت، شجاعت و بسياری از فضائل ديگر اختصاص ب
بیشتر...

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

ترور بانکدار سرشناس ایرانی در مالزی
حسین احمد نجدی، بانکدار سرشناس ایرانی روز گذشته در پایتخت مالزی با شلیک چند گلوله به قتل رسید.

باشگاه خبرنگاران : روز گذشته خبری در اغلب رسانه‌های مالزی از جمله خبرگزاری رسمی مالزی و روزنامه استار منتشر شد که از ترور رییس و بنیانگذار گروه مالی AMBank (بانک عرب مالزی) در یک پارکینگ در کوالالامپور خبر می‌داد.

سایت خبری مالزین اینسایدر که به عنوان اولین رسانه این خبر را پوشش داد در خبر اولیه خود مقتول را فردی ایرانی با اقامت دائم مالزی معرفی کرد و در توضیح حادثه نوشت: بنیانگذار گروه مالی AMBank یا Arab Malaysian Bank در پارکینگی در نزدیکی دفتر مرکزی AM Bank در کوالالامپور به ضرب گلوله از پای درآمد.

این مرد 75 ساله با همسرش در حال حرکت به سمت خودروی خود بود که یک مرد مسلح به وی نزدیک شده و چندین گلوله به پشتش شلیک کرد. در این حادثه که در ساعت 1:30 بعدازظهر به وقوع پیوست حسین احمد نجدی در دم فوت کرد.

شاهدان عینی می‌گویند که این زوج پیش از حادثه از معبدی که در مقابل پارکینگ قرار داشت بازدید کرده بودند. یکی از شاهدان که نخواست نامش فاش شود در این خصوص
بیشتر...

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

نجات
گفت: آقای دکتر زیباکلام در مصاحبه‌ای گفته است «روحانی 90 درصد اصولگراست و فقط 10 درصد اصلاح‌طلب است.»
گفتم: پس چرا به کیهان حمله می‌کرد که چرا نوشته است روحانی اصلاح‌طلب نیست؟!
گفت: مثل اینکه ورق برگشته چون سایت‌های اصلاح‌طلب هم این روزها به روحانی حمله می‌کنند و دارند ادعاهای قبلی خود درباره روحانی را پس می‌گیرند!
گفتم: چرا؟! اصلاح‌طلبان که آنهمه برای روحانی نوشابه باز می‌کردند؟!
گفت: چه عرض کنم؟! ظاهرا به خاطر اینکه روحانی خیلی باب طبع آنها حرکت نکرده است!
گفتم: یارو به دوستان نااهلش می‌گفت؛ چه کسی می‌خواست من و تو «ما» نشویم؟! خدائیش دمش گرم که منو نجات داد!
بیشتر...

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

ترویج فحشا توسط عکاسان سازمان سیا

تعدادی از عوامل سازمان جاسوسی سیا به بهانه به تصویر کشیدن بخش خصوصی زندگی ایرانیان تعدادی عکس از مکان‌ها و افرادی معلوم‌الحال که تعدادشان در جامعه اندک است تلاش کرده است تا به زعم خود فساد در ایران را نمایش دهند.

دیده‌بان، همچنان که بارها اشاره شده است یکی از شگردهای اصلی دشمنان برای ایجاد جنگ روانی و سپس بهره‌برداری از آن علیه نظام و مردم پرداختن به مسائل فرهنگی و اعتقادی در کشورمان بوده است. گاهی اوقات با انتشار گزارش‌های جاسوس توریست‌ها در رسانه‌های متبوعشان از عدم اعتقادات جوانان ایرانی به اسلام و نظام اسلامی سخن می‌گویند و گاهی دیگر طی مصاحبه با افرادی در گوشه و کنار این موضوع را در رسانه‌های خود پررنگ می‌کنند که مردم از اسلام زده شده‌اند. در واقع با این‌کار تلاش می‌کنند تا عده‌ای مغرض را در راستای اهداف خود تحریک و تشجیع نمایند که دیگر کسی به این نظام و اسلام دلبستگی ندارد و آن‌ها به خیال خام خودشان می‌توانند با به راه‌اندختن اغتشاش و آشوب در خیابان کودتای مخملی راه بیاندازند.

این‌کار که بارها و بارها توسط شبکه‌ها و رسانه‌های ضد انقلاب صورت
بیشتر...

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

پروژه ناشیانه حامیان فتنه!
این روزها حامیان فتنه آمریکایی- صهیونیستی سال 88 و برخی مدعیان افراطی به اصطلاح اصلاح‌طلب به ترفند و تاکتیک نخ‌نما شده «فرار به جلو» روی آورده‌اند.
«فرار به جلو» hز شگردهای عملیات روانی است که حریف سعی می‌کند با نعل وارونه، دست پیش بگیرد و خود را طلبکار جا بزند تا از عقبه و گذشته خودش رهایی بیابد.
این تکاپو و تلاش ناشیانه با پمپاژ رسانه‌ای رسانه‌ها و مطبوعات زنجیره‌ای در داخل و شبکه عنکبوتی اپوزیسیون در خارج همراه بوده است.
ماجرا باز می‌گردد به اینکه کیهان طی روزها و هفته‌های اخیر با رصد آشکار گفتار، رفتار و تحرکات دشمن و ضد انقلاب نقشه آنها را برای خط نفوذ در دولت یازدهم لو داد و این آژیر را به صدا درآورد که اصحاب فتنه با سهم‌خواهی نامشروع و غیرقانونی، کابینه حجت‌الاسلام روحانی را نشانه رفته‌اند.
خب؛ همین افشاگری کیهان از پروژه چندلایه مثلث فتنه، ضدانقلاب و اپوزیسیون خارج‌نشین برای به انحراف کشاندن دولت یازدهم از مسیر خدمتگزاری و اولویت حل مشکلات اقتصادی، باعث شد تا هجمه و حمله سازمان یافته به کیهان کلید بخورد.
حامیان فتنه 88 و اشخا
بیشتر...

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

بازتاب سخنان رئیس قوه قضائیه در رسانه های ضدانقلاب

هشدار روز گذشته آیت الله آملی لاریجانی در جمع مسئولان دستگاه قضائی درباره تلاش فتنه گران برای بازگشت به قدرت، با واکنش رسانه های حامی فتنه مواجه شد.


هشدارgrtytry.jpg - 5.43 Kb رئیس قوه قضائیه ایران در مورد 'سر بر آوردن اهل فتنه'


سایت بی بی سی فارسی (BBCPersian) با انتخاب این تیتر نوشت: «صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه ایران، با هشدار در مورد "سر بر آوردن اهل فتنه سال ۸۸" گفت که چنین افرادی "اشتباه می‌کنند چرا که امت تفکرات این گروه را برنمی‌تابد."


بی بی سی در تحلیل این سخنان می آورد: «سخنان رئیس قوه قضائیه ایران در ادامه اظهاراتی بیان می شود که در روزهای گذشته در مورد امکان بازگشت منتقدان حکومت که در سال های اخیر و به ویژه بعد از انتخابات ۱۳۸۸ ناچار به ترک ایران شده اند، در سطح رسانه ها منتشر شده است.»بی بی سی افزود: «روز گذشته غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه ایران نیز در پاسخ به سؤال خبرنگاری در مورد احتمال فراهم شدن زمینه برای بازگشت ایرانیان مهاجر به دنبال تغییر فضای سیاسی کشور و روی کار آمدن رئیس جمهور جد
بیشتر...

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

اهالی فتنه ۸۸ افعی جانشان گرما دیده ‌است

امت تفکرات این گروه را برنمی‌تابد

رئیس قوه قضاییه گفت: کسانی که اهل فتنه سال ۸۸ بودند و راه امام (ره) را بر نمی‌تافتند دوباره سر برآورده‌اند و گویی افعی جانشان گرما خورده است و به جنبش افتاده‌اند اما اشتباه می‌کنند چرا که امت تفکرات این گروه را برنمی‌تابد.

به

آیت‌الله‌ صادق ‌آملی لاریجانی در جلسه امروز مسئولان عالی قضایی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری درباره ضرورت انتخاب مسیر و جهت درست در زندگی شخصی، اجتماعی و سیاسی و تأکید بر خسارت عظیمی که در نتیجه گام برداشتن در مسیرهای اشتباه، برای افراد و کشور به جای می‌ماند، حضرت امام (ره) را الگو و شاخص مسیر و جهت انقلاب اسلامی توصیف کرد و گفت: حضرت امام (ره) انقلاب اسلامی را با ترجمانی قرآنی و مبتنی بر سنت الهی بنیان گذاشتند و معتقد به دخالت اسلام در تمام شئون زندگی بودند و این کلام و سیاست الهی همواره شاخص حرکت و دوام نظام اسلامی است.

رئیس قوه قضایی
بیشتر...

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

روایت جرس از کینه‌توزی BBC و نشریات اصلاح‌طلب علیه اسلامگرایی
افراط رسانه‌های عضو شبکه عنکبوت در اتخاذ مواضع مغرضانه علیه اسلامگرایی و بیداری اسلامی، صدای ارگان حلقه لندن را هم در آورد.
جرس در تحلیلی اذعان کرد شبکه‌هایی مانند بی‌بی‌سی با حقد و کینه تمام درباره اسلامگرایی و بیداری اسلامی گزارش می‌دهند. نویسنده خاطرنشان می‌کند: سالهاست که شبکه‌های فارسی زبان خارج از کشور را پیگیری و مقاله‌های زیادی را در این سایتهای متعدد مطالعه کرده‌ام، آما آنچه را بسیار نایاب دیدم انصاف آنان نسبت به اسلام‌گرایان و بیداری اسلامی است. این صرفا به بی‌بی‌سی و صدای آمریکا و به اصطلاح اپوزیسیون نظام محدود نمی‌شود بلکه حتی در سایتهای وابسته به جنبش اصلاحات نیز دیده می‌شود.
وی می‌افزاید: من، هم بی‌بی‌سی عربی و هم فارسی را مشاهده کرده‌ام که در اصل منابع خبری آنها یکی است. اما بی‌بی‌سی فارسی بسیار یک‌جانبه و از سر حقد قضایا را بررسی می‌کند. حسیب عمار وقتی گزارش می‌دهد نمی‌تواند جلو بیننده حقد خود را مخفی کند. و به یک حزب چند میلیونی فرقه اخوان‌المسلمین می‌گوید، من نمی‌دانم در کدام قاموس فارسی به چ
بیشتر...

اولین نیوز اولین نیوز 6 سال

خط امام ژنتیک نیست؛ ایدئولوژیک است
انقلاب کردیم که این خاندان بازی ها ور افتد، نه اینکه خاندان بازی باشد و فقط آدم هایش عوض شود!
خط امام ژنتیک نیست؛ ایدئولوژیک است

فکر کنید کیهان عکس یک خود را عکس فرزند آیت الله خامنه ای قرار دهد خود ما هم صدایمان در می آید که این چه مسخره بازی ای هست که راه انداخته اید؛ انقلاب کردیم که این خاندان بازی ها ور افتد.

نسبتی که برای اصلاح طلبان سمت می آورد!
—————————
فکر کنید کیهان عکس یک خود را عکس فرزند آیت الله خامنه ای قرار دهد و تیتر یک را سالروز تولد پسر رهبری! خود ما هم صدایمان در می آید که این چه مسخره بازی ای هست که راه انداخته اید؛ انقلاب کردیم که این خاندان بازی ها ور افتد، نه اینکه خاندان بازی باشد و فقط آدم هایش عوض شود! خود ما هم صدایمان در می آید، چه رسد به این اصلاح طلبان و ژست های خوشگل اندیشه و دموکراسی شان! (حالا اینکه از ترس عتاب خود آقا کسی جرأت چنین کاری ندارد، بماند) حالا فکر کنید مثلاً عکس احمدی نژاد و تیتر سالروز تولدش عکس و تیتر یک روزنامه ایران شود؛ اصلاً اسلام و انقلاب همه با هم از دست می رود و وامصیبتا!

اما اینکه روزنامه ی اص
بیشتر...